Zhartien set 3 pjesëshe Selinne dhe zi

• një komplet seksi Selinne në ngjyrë të zezë që përbëhet nga një sutien, tanga dhe rrip jartiere
• brezat e dyfishtë dhe tela të veçantë poshtë – shtojnë magji
• një sutien me mbyllje të shumëfishtë dhe brezat e rregullueshëm – do të të përshtatet në mënyrë perfekte
• një rrip shtesë rreth qafës – ngrit bustin
• aksesorë metalikë në ngjyrë rozë ari – tërheqës në sy
• komplet nuk përfshin çorapet – do të duket edhe më mirë në kombinim me to
• pëlhurë elastike dhe e këndshme në prekje – komoditet gjatë veshjes
• sutien dhe tanga: 85% poliamid, 15% elastan; rrip jartiere: 94% poliamid, 6% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.