Bodi Glandez dhe zi

• Bodi Glandez në ngjyrë të zezë
• prerje klasike – thekson në mënyrë tërheqëse figurën
• brezat e rregullueshëm – sigurojnë një përshtatje të përkryer
• rrip rreth qafës – nxjerr në pah gjoksin
• varëse minimaliste – një detaj elegant
• rripa çorape të dyfishtë dhe të ç’kapshëm – plotësoni stilin me aksesorët tuaj të preferuar
• pëlhurë elastike me shtesa kadifeje – për rehatinë tuaj (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.