Bodi Lilines rozë

3.399 L

• bodi femrash me zahrtien dhe llastik Lilines në ngjyrë rozë
• dantella me lule – model shumë femëror
• dekolte e thelle – gjoksi duket perfekt
• kurriz i hapur – shumë provokues dhe seksi
• llastiku për çrapet zahrtien mund të shkëputen
• gurë i çmuar dekorativ mes gjoksit dhe barkut – i adhurueshëm dhe simpatik!
• material elastik dhe i butë (90% poliamid, 10% elastinë)