Seksi set 4-pjesëshe Frivolla dhe zi

• një set të mahnitshëm me 4 pjesë
• një sutien dantelle delikate – dukje e hollë e gjoksit
• sutien me mbyllje të rregullueshme dhe brezat e rregullueshëm – lehtë për t’u përshtatur
• një kombinim i tërheqës i shiritave elastikë me rregullim vizual në qafë
• një rrip dantelle me shtylla vertikale dhe mbyllje të rregullueshme – bel i seksik!
• rrip jartiere i lehtë për t’u rregulluar me një shirit koketë rreth zonës së ijëve
• përfshihet edhe një brekë thong dantelle
• çorapet nuk përfshihen
• materiale të buta dhe të zgjatur (90% poliamid, 10% elastan).

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.