Zhartien set 3 pjesëshe 810-SEG-1 dhe zi

4.299 L

• set rripash llastik për zahrtien joshëse, të zezë
• sytjena me rripa të rregullueshëm – përshtatje e përsosur
• koshat e plota theksojnë në veçanti gjoksin
• dekorime shumë joshëse me dantella
• tanga e zezë e përfshirë – prapanicë seksi, e theksuar
• pëlhurë të mirë, elastike
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin