Zhartien set 3 pjesëshe 810-SEG-2 dhe bardhë

4.299 L

• set provokues me rripa llastik për zhartien e bardhë
• sytjena me rripa të rregullueshëm dhe fiksim prapa
• koshat e plota të gjoksit – theksoni dekoltenë
• bollëk dekorimesh tërheqëse me dantella
• të përfshira tanga e bardhë – bythë të ekspozuar në mënyrë seksi
• set përfshin: sytjena, rrip për zhartien, tanga
• çorapet me kapele nuk janë të përfshira
• pëlhurë e butë dhe elastike
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin