Zhartien set 3 pjesëshe 818-SEG-1 dhe zi

• set i mahnitshëm me motiv rozash
• brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza
• elastikë seksi, bizhuteri të shkëlqyera dhe fiocco sateni – detaje perfekte!
• skajet e zbukuruara me dantellë të bukur
• rrip joshës për çorape
• produkti përfshin një sutjen të butë, rrip joshës për çorape dhe një brekë të përshtatshme
• çorapet nuk përfshihen
• pëlhura të këndshme, të zgjatur dhe që përshtaten në mënyrë të përkryer (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.