Zhartien set 3 pjesëshe 838-SEG-1 dhe zi

3.299 L

• sytjena me rripa rreth qafës
• rrip llastik lidhëse për zhartien me dantella dhe tanga me dantella
• vija dekorative në gjoks – duket perfekte
• një varëse e bukur me dy gurë të çmuar të shkëlqyer
• rripa të rregullueshëm – përshtatje e përsosur
• fiksim i rregullueshëm në pjesën e pasme
• Seti seksi përfshin: sytjena, rrip përzahrtien dhe tanga
• Çorapet për zahrtien nuk janë të përfshira
• Pëlhurë e butë dhe super elastike – Multistretch
• Përbërja: 90% poliamid, 10% elastin