Zhartien set 3 pjesëshe 838-SEG-3 dhe kuq

3.599 L

• set tre-pjesësh me dantellë
• sutien i butë i zbukuruar me elastike seksi dhe bizhuteri të ndritshme – pamje mbresëlënëse e gjoksit!
• brezat e rregullueshëm të lidhur pas qafës
• mbyllje me shumë nivele
• rrip joshës për çorape – shumë tërheqje seksuale
• tanga përputhëse – të pasmet në dukje
• seti përfshin sutien, rrip për çorape dhe tanga (duket edhe më joshëse kur shtoni çorapet!)
• pëlhura të këndshme, të zgjatur (90% poliamid, 10% elastan)