Zhartien set 3 pjesëshe Alessya dhe zi

4.699 L

• komplet zhartien i zi Alessya: sytjena, kapistër dhe brekë
• sytjena me përforcim teli – mban gjoksin në mënyrë perfekte të ngritur dhe duket fantastike
• dekolteja është e zbukuruar me rripa seksi – një dekorim shumë delikat
• mbërthim në anën e pasme – i rehatshëm dhe praktik
• rripa të rregullueshëm – të përsosur për trupin tuaj
• zhartieni fiksohet në pjesën e përparme me një shtrëngim dekorativ argjendi
• çorape të rregullueshme
• brekë të lezetshme femrash me prerje në prapanicë – shumë seksi
• shumë i butë në prekje, material elastik (90% poliamid, 10% elastinë)