Zhartien set 3 pjesëshe Bellastia dhe zi

3.899 L

• Kompleti i zi Bellastia – përfshin një brekë të hollë, sutjena dhe rrip jartiere
• brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – përshtatje perfekte
• gotat me mbështetje – theksojnë në mënyrë tërheqëse gjoksin
• dantella sensuale – tërheq vëmendjen
• varëse e shkëlqyer – një detaj interesant
• pëlhurë e butë – komoditeti suprem (sutjena & rrip jartiere: 90% poliamid, 10% elastan, brekë të hollë: 85% poliamid, 15% elastan)