Zhartien set 3 pjesëshe Blanita dhe zi

• Sët i joshës me sutjenë, rripa për çorape dhe tanga në ngjyrë të zezë – klasike me një prekje të shkëlqimit të satenit.
• Brezat e supeve janë të rregullueshëm për përshtatje të përkryer.
• Mbyllja e sutjenës vjen në disa faza për komoditet maksimal.
• Kupa të zbukuruara me dantellë seksi që tërheqin vëmendjen.
• Rrip i lartë për çorape me një shtesë dantelle dhe varëse argjendi – zbukurime mahnitëse.
• Brezat e rripave për çorape janë të rregullueshëm, dhe kombinimi i brezave në pjesën e pasme garanton përshtatje të përkryer.
• Tanga klasike të bëra nga material i këndshëm në prekje.
• Materiali është delikat dhe i butë (90% poliamid, 10% elastan).

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.