Zhartien set 3 pjesëshe Bravelle dhe zi

• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja të sigurojnë përshtatjen perfekte.
• Gotat e hapura të shtojnë një prekje provokuese.
• Rripa dantelle me korsetë lidhëse për kontroll të plotë dhe një pamje mahnitëse.
• Rripat pikantë zbukurojnë këtë set të guximshëm.
• Dantella e bukur krijon një model si rrjeta e merimangës, duke shtuar një prekje misterioze.
• String me zbukurime të veçanta bizhuterike që tërheqin vëmendjen.
• Zona intime e hapur për një ndjenjë më të lirë dhe tërheqëse.
• Kompleti përfshin një sutien, brez dhe string.
• Pëlhura delikate dhe elastike (90% poliamid, 10% elastan) që përshtaten bukur me linjat e trupit tënd.
• E krijuar për të zgjuar fantazinë dhe për të shtuar një ndjenjë të ndezur pasioni në çdo moment.

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.