Zhartien set 3 pjesëshe Chemeris dhe zi

3.799 L

• set i zi zhartiere Chemeris – tanga, zhartierë dhe sutien
• mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm – garanci për një përshtatje perfekte
• kupat e mbushura me tela – sigurojnë një pamje joshëse të gjoksit
• varëse e shkëlqyer – tërheq vëmendjen
• pa çorape – shtoji për të dukesh edhe më bukur
• pëlhurë delikate – e butë dhe fleksibël
• përbërja e materialit: 90% poliamid, 10% elastan