Zhartien set 3 pjesëshe Chilisa dhe kuq

3.799 L

• kompleti i kuq Chilisa përbëhet nga një rrip jartiere, brekë dhe sutien
• mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm – sigurojnë një përshtatje të përkryer
• dantella tërheqëse – finishe sensuale
• një varëse në formë zemre – një aksesor i zbukuruar me zirkone
• një theks elegant dhe i ndritshëm – një detaj i imët
• çorapet nuk janë pjesë e kompletit – plotësoni veshjen tuaj duke i shtuar ato
• pëlhurë delikate – rehati dhe qëndrueshmëri (90% poliamid, 10% elastan)