Zhartien set 3 pjesëshe Cobaltess blu

• gjysmë korse e hollë Cobaltess, rrip zhartien dhe tanga
• rripa të rregullueshëm dhe mbërthim me shumë nivele prapa – përshtatje e përsosur
• rripat e zinj zbukurojnë gjoksin dhe të pasmet – një dekorim shumë naughty
• kosha teli – gjoksi do të duket i përsosur!
• rrip kapëse me llastik të rregullueshme për zahrtien – dekorim i shkëlqyeshëm në ijët
• tanga joshëse me prerje klasike – theksoni në mënyrë perfekte të pasmet tuaja
• dantella blu dhe rripat e zinj krijojnë një kombinim ngjyrash totalisht seksi
• model transparent me motiv lulesh
• skajet janë të zbukuruara me qerpikë-dantella – shumë flirte
• Material i butë dhe shumë i bukur në prekje (90% poliamid, 10% elastinë)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.