Zhartien set 3 pjesëshe Drimera blu

• seti Drimera seksi në një blu të thellë
• brezat e rregullueshëm
• mbyllje e rregullueshme – komoditet gjatë veshjes
• sutienë i mbushur, ideal për gjoksin e madh
• dantellë e butë me material kontrasti në ngjyrë bezh
• jartierë të rregullueshëm
• material i këndshëm dhe elastik Multistretch (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.