Zhartien set 3 pjesëshe Glandez dhe zi

5.299 L

• Komplet tre-pjesësh Glandez në ngjyrë të zezë
• përbëhet nga një sutjen, tanga dhe rrip jartiere
• mbyllje me shumë etapa, e rregullueshme
• brezat dhe lidhëset – garanci për një përshtatje perfekte
• brezi i kuq që vishet rreth qafës – tërheq vëmendjen
• kupat me mbështetje dhe të jastëkuara – sigurojnë një pamje sensuale të gjoksit
• rripa jartiere me dy ngjyra të ndashme – nëse dëshiron, mund të diversifikosh stilin
• varëse argjendi – detaj që tërheq vëmendjen
• pëlhurë e butë, detaje kadife – të buta në prekje (94% poliamid, 6% elastan)