Zhartien set 3 pjesëshe Heartina dhe kuq

4.299 L

• set seksi për një thirrje flirtuese të adhurueshme
• sytjena me dantella me lule do të dekoroj bukur gjoksin
• rripat e rregullueshëm dhe mbyllja e pasme – për përshtatje të përsosur!
• koshat e telit theksojnë në mënyrë perfekte gjoksin
• zemër zirkon (NickleFree) dhe hark saten midis gjoksit
• rrip llastik seksi me lidhëse shtesë
• dy kopsa të rregullueshme në rripin zahrtien – pamje e mahnitshme!
• të përfshira tanga të përshatshme
• pëlhurë tepër e butë dhe elastike
• përbërja: 85% poliamid, 15% elastinë