Zhartien set 3 pjesëshe Heartina dhe zi

4.299 L

• set të brendshme të bukura seksi
• dantella tërheqëse në gjoks
• kosha teli – gjoksi është i theksuar optikisht
• dizajni i mrekullueshëm i rripit të kapakëve – format duken fantastike!
• rripat dhe llastiku për zahrtien janë të rregullueshme
• fiksim i rregullueshëm në anën e pasme – i përshtatet trupit në mënyrë të përkryer
• dekorime të bukura – zemra me shkëlqim (NickelFree) dhe një hark saten
• seti përfshin: sytjena, rrip dhe llastik për zhartien dhe tanga
• çorapet zhartien nuk janë të përfshira
• pëlhura është e butë dhe elastike
• përbërja: 85% poliamid, 15% elastinë