Zhartien set 3 pjesëshe Ingridia dhe kuq

4.199 L

• komplet i kuq i brendshmeve me jartiere Ingridia – përfshin tanga, sutjena dhe rrip jartiere
• mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm në sutjena – përshtatje e shkëlqyer
• kupat e mbushura me teli – sigurojnë një pamje sensuale të gjoksit tuaj
• varëse e shkëlqyeshme – një dekor minimalist
• dantella joshëse – tërheq vëmendjen
• pëlhurë fleksibël – siguron rehati në çdo situatë
• çorapet nuk përfshihen në komplet
• përbërja e materialit – sutjena dhe rrip jartiere: 94% poliamid, 6% elastan; tanga: 90% poliamid, 10% elastan.