Zhartien set 3 pjesëshe Norides dhe zi

• një komplet seksi i zi me tre pjesë Norides që përbëhet nga një rrip jartiere, një tanga dhe një sutien – kombinimi fitues!
• brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – garanci për rehati dhe përshtatje të përkryer
• gotat me tela – theksojnë në mënyrë joshëse gjoksin
• dizajni dallues – tërheq me pamjen e tij unike
• varëse e shkëlqyer – një detaj intrigues
• pëlhura që mahnit me shkëlqimin e saj delikat – duket shkëlqyeshëm në kombinim me dantellën
• çorapet nuk përfshihen në komplet
• përbërja e materialit – gotat e sutienit: 100% poliuretan; rripi i jartieres & tanga – pëlhurë: 100% poliuretan; pëlhurë: 90% poliamid, 10% elastanPërdorimi i gjuhës së dytë personi singular në shkrim është i zakonshëm në përshkrimet e produkteve në shumë gjuhë, përfshirë edhe shqipen, për të krijuar një ndjenjë më të afërt dhe më personale me lexuesin.

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.