Zhartien set 3 pjesëshe pa kosha Armares dhe zi

• kompleti i të brendshmeve Armares në ngjyrë të zezë – përfshin rripa jartiere, sutien dhe tanga
• gotat e hapura të sutienit dhe hapja në pjesën intime – do të shtojnë një atmosferë pikante
• brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë nivele – garancia e një përshtatjeje perfekte
• gotat me mbështetje – ekspozojnë në mënyrë tërheqëse gjoksin
• varëse e shkëlqyeshme – një detaj interesant
• çorapet nuk përfshihen në komplet – përdorini ato për të kompletuar ansamblin
• materiali elastik – për të siguruar rehatinë tuaj (100% poliuretan; mbështetje: 95% viskozë, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.