Zhartien set 3 pjesëshe Sugestina dhe kuq

• sytjena të bukur, rrip choker dhe brekë me një dizajn unik
• rripat në të gjithë pjesën e përparme të trupit lidhin choker-in dhe rripin e kapëses
• choker është zbukuruar me një jakë dantelle – krejtësisht seksi!
• rripa të rregullueshëm dhe fiksim me shumë nivele në anën e pasme
• rripat delikate zbukurojnë sytjenat dhe brekët
• llastik të rregullueshëm çorape dhe varëse rreth belit
• brekë fenomenale me prerje trekëndore në pjesën e poshtme të shpinës
• model kadife – seksualiteti maksimal
• material i hollë, i këndshëm dhe delikat (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.