Zhartien set 3 pjesëshe Wonderia dhe zi

3.099 L

• një set të brendshme sensuale për një joshëse të vërtetë
• kosha me tela – ngre në mënyrë perfekte gjoksin
• rripa të rregullueshëm dhe fiksim në shpinë – i lehtë për t’u brumosur
• sytjena nga dantella tërheqëse dhe material i hollë
• dekolte me rripa dantelle mbi gjoksin
• një hark flirtues midis koshave
• rrip llastik prej dantelle dhe të butë për zhartien
• shirita me hark dhe dantella në pjesën e përparme të zhartienit
• maja lidhëse me dantella mbi vithe – të pasme shumë të ekspozuara
• çorapet për zhartien nuk janë të përfshira
• përfshihet tanga e përputhshme me dantella
• pëlhurë e hollë dhe elastike
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin