Zhartien set 3 pjesëshe Yassmyne blu

• Kupat e sutienit janë të përforcuara me tela – totalisht seksi!
• Brezat e rregullueshëm në supe
• Mbyllje me shumë nivele në pjesën e pasme e zbukuruar me breza
• Rrip halter me rripa të rregullueshëm për të theksuar linjat e ijeve
• Tanga çipkane – tërheqëse që nënvizojnë të pasmet
• I zbukuruar me çipka të tipit trepavicë në skajet
• Sexy, transparente me çipka në një kombinim ngjyrash të blertë dhe të zezë – një model magjepsës!
• Materiali elastik shumë i rehatshëm për lëkurën (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.