Harness për duart Armares dhe zi O/S

1.299 L

• Harness intrigues Armares – i projektuar në formën e dorashkave
• Konektorë metalikë – për një prekje pikante
• Brezat e rregullueshëm – një përshtatje perfekte
• Elastitet i lartë i materialeve – një garanci për rehati (88% poliamid, 12% elastan)

Ka stok