Harness për këmbët Armares dhe zi O/S

1.299 L

• Harness për këmbët Armares në ngjyrë të zezë
• Dizajn intrigues dhe joshës – tërheq vëmendjen e të gjithëve
• Konektorë të rrumbullakët – shpërndajnë një ndjenjë joshëse
• Brezat e rregullueshëm – do të përshtaten ngushtë rreth këmbëve tuaja
• Material i këndshëm dhe me elasticitet të lartë – do të sigurojë rehati
• Përbërja e materialit – 88% poliamid, 12% elastan

Ka stok