Bodystocking F210 dhe zi S/M/L

2.899 L

• Bodystocking intrigues me motiv lulesh
• Qafa e ulët thekson kurbat femërore
• Me mëngë të gjata
• Pëlhurë e zbukuruar pasurisht: motive me lule dhe rrjetë
• “Hapje e guximshme” në pjesën intime
• Pëlhurë e këndshme dhe shumë elastike (90% najloni, 10% elastan)

Ka stok