Bodystocking F217 dhe zi

• 2 në 1 – bluzë e thurur dhe çorape të gjata
• motiv lulesh – shumë femërore dhe jashtëzakonisht tërheqëse
• bel i theksuar: fiocco sateni dhe dizajn në formë rëre – efekt optik i dobësimit
• hapje në pjesën intime
• thurje e këndshme, elastike dhe shumë e qëndrueshme (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.