Bodystocking F221 dhe zi

2.399 L

• kombinim seksi i një bluze të thurur dhe çorapeve të gjata
• motiv lulesh – zbukurim i mrekullueshëm në trup
• dekolte e theksuar që tërheq vëmendjen
• shirita provokues në kofshë dhe në të pasmet
• shpinë dhe të pasme të zbuluara – pamje pikante
• thurje jashtëzakonisht e butë dhe elastike (90% najloni, 10% elastan)