Bodystocking F234 dhe zi – S/M/L

2.599 L

• bodystocking i bukur dhe shumë femëror
• dekolte seksi dhe prerje joshëse e shpinës
• rrjetë e tejdukshme e gjoksit – gjokset janë të ekspozuar ndaj shikimit
• dizajni fenomenal formon një formë të bukur trupore – një pamje perfekte
• ijë e ekspozuar – shkallë e lartë pikante
• sistemi i thurjes – materiali është shumë i qëndrueshëm dhe ka detaje perfekte
• material shumë i butë dhe elastik, por i fortë (90% najlon, 10% elastan)

Ka stok