Bodystocking F235 dhe zi – S/M/L

2.499 L

• perfekt 2 në 1 – sipër dhe çorape
• një copë rrjetë mjaft sensuale
• brezat elastikë shtojnë një ndjenjë me tepër seksi
• model joshëse në gjoks dhe bel – thekson kthesat
• bodystocking është shumë elastik dhe detajet janë fantastike në trup
• material shumë i butë dhe elastik, por i fortë (90% najlon, 10% elastan)

Ka stok