Bodystocking F236 dhe zi – S/Ml/L

2.499 L

• bodystocking femëror
• kombinim i korsetit dhe çorapeve – prerje e veçantë dhe interesante
• model me lule – shton elegancën
• prerje e madhe në shpinë – një element sensual dhe joshës
• prerje e thellë në pjesën e përparme e zbukuruar me breza që kryqëzohen – një efekt guximtar dhe i rënë në sy!
• pëlhurë e këndshme në prekje – siguron rehati gjatë veshjes
• hapje në pjesën intime – shton pikantërinë
• Material i lëmuar dhe i këndshëm (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok