Bodystocking F237 dhe zi

• bodystocking pikant
• kombinim i korsetit dhe çorapeve – prerje unike dhe interesante
• model delikat me lule – garanci e shikimit dhe elegancës
• prerje e thellë në pjesën e pasme – element sensual dhe joshës
• pëlhurë e këndshme për trupin – siguron rehati gjatë veshjes
• hapje në pjesën intime – shton pikantërinë
• material fleksibël dhe i këndshëm në prekje (90% najlon, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.