Bodystocking F238 dhe zi – S/M/L

3.099 L

• jumpsuit me bodystocking të zi F238
• ijë e hapur – edhe më shumë pikante
• modeli me lule mbështjell figurën – do të theksojë bukur kthesat tuaja
• mëngë të shkurtra, rripa që shkojnë mbi bust, çorape rrjetë – pamje krejtësisht seksi!
• prerje në kurriz – një shpinë e zhveshur është gjithmonë një ide e mirë
• pëlhurë shumë e këndshme në prekje, elastike dhe e qëndrueshme (90% najlon, 10% elastan)

Ka stok