Bodystocking G310 dhe zi

2.899 L

• bodystocking i zbukuruar me hapje të rrumbullakëta
• pjesa e sipërme e lëmuar me breza të ngushtë
• hapje të rrumbullakëta rreth belit
• dy në një: kombinimi i një majë dhe çorapeve
• zbukurime në këmbë që përputhen me pjesën e sipërme
• material i këndshëm dhe elastik (90% najloni, 10% elastan)