Bodystocking G313 dhe kuq – S/M/L

2.799 L

• Bodystocking femëror i zbukuruar me një model origjinal.
• Brezat e supeve të bërë nga rripa të hollë kryqëzohen bukur mbi dekoltenë dhe në shpinë.
• Shpina dhe të pasmet të ekspozuara për një pamje më tërheqëse.
• Prerjet në zonën e barkut e theksojnë atë në mënyrë të këndshme.
• Ijet të zbuluara në mënyrë sensuale dhe hapje në zonën intime.
• Prerje rrethore në pjesën e kofshëve për një stil të veçantë.
• Triko e kuqe me një rrjetë të qëndrueshme që garanton një përshtatje perfekte.
• Material i këndshëm në prekje (90% najloni, 10% elastan).

S’ka stok