Bodystocking G313 dhe zi – S/M/L

2.599 L

• bodystocking i zbukuruar pasurisht me motive gjeometrike
• 2 në 1 – sipërfaqe dhe çorape
• rripa të kryqëzuar në qafë
• hapje vertikale në bark – efekt optik i dobësimit!
• të pasmet e zbuluara – dizajn i guximshëm!
• kofshët e zbukuruara me gropa rrethore
• shpina e hapur thekson kurbat seksi – mes i zbuluar
• pëlhurë e butë dhe elastike (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok