Bodystocking G314 dhe zi – S/M/L

2.899 L

• material i thurur shumë tërheqës – trup i plotë dhe çorape
• imitim fantastik korse me çorape zhartien
• dizajn që thekson gjoksin tuaj
• zgjidhje – 3SKnit – thurje e ngushtë dhe detaje perfekte
• thurur dendur anash – trupi do të duket më i hollë
• dizajn seksi në pjesën e pasme të kofshëve
• pëlhurë super e butë dhe elastike – përshtatje e përsosur!
• përbërja: 90% najlon, 10% elastin

Ka stok