Bodystocking G316 dhe zi – S/M/L

2.499 L

• bodystocking mahnitës – bluza e thurur e lidhur me çorape
• majë me qafë halter – rripi rreth qafës, duke lënë shpinën të ekspozuar
• dizajn i mrekullueshëm, gjeometrik që thekson gjoksin dhe ijët
• rripa seksi që lidhin majën me çorapet
• zgjidhje 3SKnit – thurjet tona janë të qëndrueshme dhe të gjitha detajet duken perfekte
• pëlhurë shumë e butë dhe elastike – komoditet gjatë veshjes (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok