Bodystocking G320 dhe zi – S/M/L

2.999 L

• bodystocking i bukur, dy-pjesësh
• teddy në stil klasik me mëngë të gjata
• model me vija – thekson kurbat dhe jep një pamje ultra-seksi
• pjesa e pasme e ekspozuar
• çorape të thurura me karakter shumë femëror
• material i përsosur 3SKnit – i fortë dhe i qëndrueshëm
• bodystocking përbëhet nga: teddy dhe çorape
• material i hollë dhe elastik Multistretch (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok