Bodystocking G321 dhe zi

• bodystocking tërheqës në ngjyrë të zezë
• brezat e supit janë bërë nga rripa të hollë – efekt joshës
• prerje delikate në brezat, shpinë dhe bark
• pjesa e sipërme e kombinuar me të poshtmen me anë të rripave të hollë – iksa të theksuara në mënyrë subtile
• model gjeometrik që ndjek gjatësinë e këmbëve
• rrjetë të dukshme – siluetë perfekt të shënuar
• material i këndshëm në prekje, fleksibël (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.