Bodystocking G322 dhe zi – S/M/L

2.299 L

• Jumpsuit me trup me rrjetë të zezë
• material transparent me të çara të mëdha – pamje seksi e garantuar
• material rrjetë elastik i thurur – përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo trup
• ijë të hapura – shumë praktik kur nevojitet më shumë
• material elastik shumë i këndshëm në prekje (90% najlon, 10% elastan)

Ka stok