Bodystocking G323 dhe zi

2.599 L

• bodi i zi rrjetë
• pëlhurë transparente seksi – shumë femërore
• qafën dhe shpinën e zbukuruar interesante
• modeli i motivit të kosheres – dizajn unik
• ijë e hapur – motivon për argëtim të “keq”
• pjesa e poshtme e zbukuruar me motive koshere – një detaj mjaft interesant
• material shumë i butë për lëkurën (90% najlon, 10% elastinë)