Bodystocking G324 dhe zi

3.099 L

• bodystocking joshëse – çorape rrjete për të gjithë trupin
• material shumë i butë në prekje – thekson në mënyrë perfekte kthesat
• shpinën e ekspozuar – gjithmonë bie në sy!
• rripa seksi në të pasme dhe kofshë – rrisin temperaturën
• ijë e hapur – inicon mosbindje
• material shumë elastik dhe i këndshëm (90% najlon, 10% elastan)