Bodystocking G325 dhe zi – S/M/L

2.899 L

• bodystocking e zezë flirtuese – çorape rrjete për të gjithë trupin
• pëlhurë delikate – thekson në mënyrë të përkryer në mënyrë joshëse kthesat
• prerje joshëse në dekolte dhe të pasme – tërheq gjithë vëmendjen
• rripat seksi lidhin pjesën e sipërme dhe të poshtme – shumë joshëse
• dekorimet gjeometrike theksojnë belin dhe zbulojnë kthesat
• material elastik dhe i këndshëm (90% najlon, 10% elastan)

S’ka stok