Bodystocking G326 dhe zi – S/M/L

3.499 L

• bodystocking e zezë – çorape rrjete për të gjithë trupin
• materiali elastik i butë dhe i rehatshëm afër lëkurës thekson kthesat
• një model unik gjarpri zbukuron një pjesë të trupit – shumë ndryshe nga çdo gjë tjetër!
• mëngë të gjata me një unazë për të mbajtur mëngët në vend – një zgjidhje e shkëlqyer
• ijë e hapur – gjëja e duhur në vendin e duhur
• material elastik shumë i butë në prekje (90% poliamid, 10% elastinë)

Ka stok