Bodystocking G328 dhe zi – S/M/L

2.799 L

• bodi i zi rrjetë
• dekolte e bukur me shprehje V – gjoksi duket perfekt
• prerje seksi të belit – shumë tërheqëse
• pëlhurë delikate transparente – joshëse dhe flirtuese
• ijë e hapur – motivim për të bërë lëvizjen e duhur në momentin e duhur
• material shumë i butë dhe i qëndrueshëm i këndshëm në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

Ka stok