Bodystocking G329 dhe zi

2.999 L

• Bodystocking i zi G329
• Prezantim i prerjes që imiton një korsetë në kombinim me çorape – një pamje jashtëzakonisht seksi
• Modele gjeometrike – të mbushura me tërheqje seksuale, theksojnë siluetën tuaj
• Dekolte në pjesën e përparme dhe në shpinë – joshëse dhe tërheqëse
• Hapje në pjesën intime – për kënaqësi më pikante
• Pëlhurë shumë elastike dhe e këndshme në prekje (90% najlon, 10% elastan)